info@2aajans.com 0 412 224 28 22

Ürün Resimleri

  • Twitter Reklam Kurulumu

Twitter Reklam Kurulumu

300.00

1- Sponsorlu twitlerle reklam yaptırtmak: Bu yöntem çok kullanılmaktadır.  Twitter’de bir kelime aratıldığında en üst kısımda sponsorlu twitler çıkmaktadır. Bu twitler firmalarda twit reklam verebilir çok kısa bir zamanda yüksek bir kitleye ulaşabilirler. Bu şekilde de kazançlarını yükseltebilirler.

 2- Sponsorlu hesaplar ile takipçi sayısı arttırmak: Bi başka yöntem ise sponsorlu hesap açılıp takipçi sayısının arttırılması olacaktır. Twitter’a ilk girişte “Kimi Takip Etmeli” diye bir ibare gelmektedir. İşte bu kısımlara sizlerde sponsor olursanız, takipçi sayınız ciddi bir şekilde artış gösterecektir. Bu şekilde twitter reklam yönetimi konusunda başarılı bir iş yapılmış olur.

3- Twitter videolu reklamlar: Videolu reklamlar her zaman daha ilgi çekici olmuştur. Twitter de bu konuda kullanıcılarına böyle bir seçenek sunuyor. İşleyişi diğer platformlar gibidir. İzlenme başına ücretlendirilir. Bu nedenle twitter’da videolu reklamlar verebilir, daha çok kitleye daha etkili bir biçimde ürünler tanıtılabilir.

Bunların yanında daha farklı bir çok seçeneklerde bünyesinde barındırmaktadır. Bir kaçına sayacak olursak, uygulama reklamları, web site kartları ve hava durumu hedeflemeli reklamları gibi farklı farklı seçenekleri bulunuyor. Bu sebepten twitter reklamlarının önemi oldukça yüksektir. Sonuç olarak, twitter kurum ve kuruluşlar için reklam açısından çok önemli ve tercih edilen bir platformdur.

2A AJANS olarak sizlere Bireysel Twitter Reklam Yönetimi, Kurumsal Twitter Reklam Yönetimi veya E Ticaret Twitter Reklam Yönetimi  konusunda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Twitter Reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Tel : 0536 954 28 22