info@2aajans.com 0 412 224 28 22

Ürün Resimleri

  • Foursquare (Swarm) Reklam Kurulumu

Foursquare (Swarm) Reklam Kurulumu

500.00

Foursquare diğer adıyla swarm bir yer bildirim aracıdır. Foursquare tıpkı bir google haritalar gibi çalışan ancak aynı zamanda facebook gibi mekânlara beğeni ve yorum bırakılan bir sosyal medya platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Foursquare kullanıcıları bu uygulama sayesinde  gidecekleri mekân hakkında daha önce giden kişilerin puanlamalarını ve yorumlarını okuyarak o mekân hakkında bilgi sahibi olurlar. Daha çok yerel ve küçük işletmelere hitap ediyor gibi yanlış bir algının olmasına karşın aslında ulusal düzeyde büyük firmaların da ilgi duyduğu bir platformdur. Tüm dünyaya hizmet veren küresel şirketlerin sürekli bulunduğumuz konuma en yakın şubelerinin reklam olarak karşımıza çıkması bu durumun en büyük kanıtlarındandır.

Foursquare reklamları etkili bir şekilde kullanıldığı takdirde geri dönüşü en kısa reklam türlerinden birisidir. İşletmeler Foursquare reklamları ile bölgelerindeki insanlara kolayca ulaşabilir ve çok hızlı bir şekilde reklamlarının karşılığını alabilirler.

 

2A AJANS olarak sizlere Bireysel Foursquare Reklam Yönetimi, Kurumsal Foursquare Reklam Yönetimi veya E Ticaret Foursquare Reklam Yönetimi  konusunda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Foursquare Reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Tel : 0536 954 28 22