info@2aajans.com 0 412 224 28 22

Ürün Resimleri

  • Nakliye Google İlk Sayfa Seo Paketi

Nakliye Google İlk Sayfa Seo Paketi

3000.00

    Bu Peket, Sitenizin Google’daki konumunu sağlamlaştırır.
    Web sitenizin Google görünümünde %70’den fazla artış sağlanır.
    Web siteniz  Belirlenen Ülkedeki Google.com Arama Motorundaki Belirlenen Kelimelerde  yükselmesi sağlanr.
    Web siteniz  Belirlenen Ülkedeki Google.com Arama Motorunda  en iyi konuma yükselmesi sağlanır.  
    Web siteniz için satışlardaki artış ve ziyaretçi trafiği artışını sağlayacak en uygun kelimeler seçilir.
    Web sitenize en uygun backlinkler yerleştirilir. Bu linklerin kalite kontrolü yapılarak sitenizde yer alması sağlanır. Web sitenizle ilgili sitelere yerleştirilen bu bağlantılar en iyi sonuçların alınmasını sağlar.
    Siteniz, belirlenen arama kelimelerine göre arama sonuçlarındaki sıralamasında yükselmesini sağlar.
    Web sayfanızın sektörel arama kelimelerinde Google’daki sıralamasındaki yükselmeyi sağlar.
    Bu sistem sayesinde kelimeye göre yükselme gerçekleşecektir.
    Sektörel kelimeler Google arama sonuçlarında web sayfanız ilk 10 sayfa içinde değilse, SEO sistemimiz sayesinde 1.Sayfaya kadar yükselme sağlanır. (Bu yükselme kelimelere göre değişiklik gösterir. Arama Reytingi yüksek kelimelerde diğer üst paketlere geçmeniz önerilir. )
    İlk 10 sayfada iyi bir konuma yükselen web sayfanızın Google değerinde artış sağlanır.
    Google’da sektörel kelimelerinizdeki sıralamalarının değişmesi web sayfanızın sağlıklı olarak Google’da yükseldiği anlamına gelir.
    Sitenizin Google’da 1.sayfa ve 2.sayfaya gelmesi ve kalıcı olabilmesi için diğer SEO Paketlerinden birini tercih etmelisiniz.
    Sitenizin durumu ve kelimelerinizin performansı doğrultusunda yükselmelerin yavaşladığı durumlarda ve sitenizin bulunduğu paketin yetersiz kaldığı gözlemlendiğinde tarafınıza bilgi sunularak Ek Ücret Talep edilebilir.

en iyi seo firması, google 1.sayfa, google birinci sayfa, google da birinci sırada çıkmanın sırrı, google da hızlı yükselme, google da ilk sayfa, google en üst, google en üstte, google ilk sayfa, google reklamsız ilk sayfa, google seo, google seo firmaları, google seo firmaları istanbul, google seo pakerleri, google`da ilk sayfa, google`da ilk sayfada çıkmak, google`da ilk sırada çıkmak için yapmanız gerekenler, istanbul kurumsal seo, istanbul seo, istanbul seo uzmanı, izmir seo, izmir seo ajansı, izmir seo danışmanlığı, izmir seo firmaları, izmir seo firması, izmir seo uzmanı, kelimeye göre seo, kurumsal seo, kurumsal seo hizmeti, kurumsal seo izmir, sektörel seo, seo, seo hizmeti, seo hizmeti veren firmalar, seo istanbul, seo izmir, seo paketi, seo paketleri, seo paketleri istanbul, seo ücreti, seo ücretleri