info@2aajans.com 0 412 224 28 22

Hizmetlerimiz

Profesyonel Web Tasarım

Web site ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla, profesyonel, hızlı, ekonomik web tasarım çözümleri sunmaktayız.

Web Yazılım

Web projelerinizi yazılım ekibimizle üstleniyor ve kendi tecrübelerimizi de katarak özel yazılımlarla web projelerinizi hayata geçiriyoruz.

E-Ticaret

E-ticaret mal ve hizmetlerin tanıtım, reklam ve çeşitli çalışmalar ile birlikte satışlarının, internet üzerinden online olarak yapılmasıdır.

Toplu SMS

Toplu sms ile aynı anda milyonlarca kişiye ulaşın . Duyurularınızı , kutlamalarınızı , davetlerinizi kolayca hazırlayın gönderin raporlayın .

Marka Tescil

Dahice fikirleriniz uçup gitmesin . Marka ,tasarım  ve yazılımlarınızı tescil ettirerek koruma altına alabilirsiniz .

Sanal Tur

Sanal Tur uygulaması, özel çekim ekipmanları ve fotoğraflama teknikleri ile panaromik fotoğrafların elde edilmesidir.Sanal Tur bir mekânı internetten tanıtmanın en etkin ve etkili yöntemidir.

E-Ticaret Çağrı Merkezi

E-ticarette çağrı merkezi, müşterileriniz gereksinimlerine en iyi, en doğru ve en hızlı şekilde cevap verilmesini beklemektedir. Müşterilerinizin şikayetlerine anında cevap vermek, ürünler ve merak edilen tüm konularda gerekli bilgilendirme, dış arama ve gelen aramalarda interaktif satış yapmaktır.

Domain & Hosting Tescili

Domain internet ortamında siteninizin kullanılabilmesi icin tescil ettiğiniz belli kuralları olan bir isimdir. Sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana hosting denir.

Google Adwords

Google Adwords reklamlarıyla web siteniz Google`da 1. sayfada 1. sırada. Hedeflediğiniz müşterilere en az reklam maliyetleri ile ulaşma imkanı sağlayailirsiniz.

Firma Tanıtım Videosu

 Firma Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı tanıtım filmi çekimidir / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalar; akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar ve diğer mobil cihazlarda çalışmak üzere geliştirilen yazılım uygulamalarıdır.

Seslendirme

Seslendirme, yayın unsurlarındaki karakterlere ses veren veya metinleri okuyarak kendi sesiyle metine hayat verme sanatıdır. Reklam seslendirme, Haber seslendirme , Santral vb ..

Sosyal Medya Reklam

Rakiplerinizin sizden bir adım öne geçmesine izin vermeyin.

Google SEO

Anahtar kelimelerinizle web siteniz ilk sırada çıksın

diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat