info@2aajans.com 0 412 224 28 22

Olipark

Proje Detayları

Olipark | Hakkında

Mayıs 2006’dan bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olan kuruluşumuz Diyarbakır Organize Sanayii Bölgesi’nde 3.400 m2 kapalı 15.680 m2 açık toplam 19.080 m2 alana sahip kendi mülkü olan tesiste ahşap kent mobilyaları imalatına ve peyzaj uygulamalarına devam etmektedir.
Kuruluşumuz doğa dostu solüsyonlar ile vakum-basınç yöntemi uygulanarak emprenye edilmiş kereste kullanarak dış mekanda kullanım ömrü 10 kat arttırılmış malzemeyi; insana ve doğaya zarar vermeden ürüne dönüştürmeyi hedef edinmiştir.
Müşterilerimizin kaliteden ödün vermeden, zamanında ve piyasa koşullarında diledikleri model ve ebatlarda üretmekteyiz.
Profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımız, müşterilerimizin beğenilerine uygun model ve ebatlarda; kameriye, pergola, veranda, bank, piknik masası, sedir, taht, ahşap bina, kır kahvesi, bungalow ev, büfe ve kulübeler, ahşap ve metal çocuk oyun grupları, masif kapı ve pencere, deck ve rabıta döşeme, lambri ve yalı baskı kaplama, çit ve korkuluk, ahşap merdiven, giriş takları, ve bilumum ahşap dekorasyon ürünleri üretmekte; her türlü peyzaj proje ve uygulamaları hizmeti vermektedir.
Sektörel ve teknik gelişmeleri takip eden şirketimiz, ahşabın mümkün kıldığı esneklikle estetiğe uygun, ahşap dış mekan mobilyaları üretmeyi ve kurumsallığı ile sektöründe kaliteli hizmeti sunma öncülüğünü misyon edinmiştir.
Tesisimiz TSE, ISI 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18 001:2007 ve CE belgelerine sahiptir.
Tarihi süreci medeniyetle eş zamanlı başlamış bölgemiz ve özellikle Diyarbakır, bünyesinde insanoğluna örnek teşkil edecek eserler barındırmaktadır. Eserlerin tümünde rahatlıkla görülebilecek bu felsefeyi "Dünya ve eşyaya zarar vermeden, insana gerektiği için hizmet edecek ürünler üretmek mantığını" genel prensip edindik.
Ürünlerimizi önem sırasına göre ekolojik, insan ruhuna hitap eden, kaliteli, ekonomik, estetik, uzun ömürlü, kullanım amacına ve mekana uyumlu üretmek kurumsal prensibimizdir.
Diyarbakır`ın tarihi dokusuna uygun üretim politikasıyla, bazalt taşını yine onun gibi masif bir malzeme olan ahşapla bezemek kadar doğru bir eylemde bulunmak bizleri onurlandırmaktadır.

Olipark

Diğer Projelerimiz

diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi