info@2aajans.com 0 412 224 28 22

Uykur İnşaat

Proje Detayları

1994 yılında Diyarbakır‘da Abdullah UYKUR tarafından kurulan Kazı Hafriyat ve Nakliye sektörünün öncülerinden olan UYKUR ÇIRÇIR İNŞAAT A.Ş ile aile firması olarak yola çıktığımızda sermayemiz ve araç parkurumuzdan daha önemli gördüğümüz, ilke edindiğimiz dürüstlük, güvenirlik ile günümüz kadar süren serüvenimize 2013 yılında kurmuş olduğumuz UYKUR İNŞAAT Nak. Turizm Petr. Ürn. Otom. San. ve Tic. LTD. ŞTİ ile yola devam ediyoruz.

 

Geçmişten gelen tecrübe ve birikimimizle genç ve dinamik bir ekip ile gerek yurt içi gerek ise yurtdışı pazarında iş ortaklarımız tarafından tercih edilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Dürüstlük, güvenirlilik, yenilikçilik, süreklilik, değer üretme, paylaşım, hep daha iyiye ulaşma, müşteri memnuniyeti ve takım ruhu benimseme değerlerimizden taviz vermeden insana ve çevreye saygılı bir çalışma felsefesi ile başarımızı iş ortaklarımızın başarılarına dâhil etmenin onurunu yaşıyoruz.

Niyazi UYKUR
Yönetim Kurulu Başkanı

Uykur İnşaat

Diğer Projelerimiz

diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi