info@2aajans.com 0 412 224 28 22

Pervane Kardeşler

Proje Detayları

PERVANE KARDEŞLER İŞ GÜVENLİĞİ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ İNŞAAT TARIM PETROL SAN.TİC.LTD

Firmamızın en önemli başarı göstergelerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bunun için firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız.

Müşterilerimize karşı en önemli sorumluluklardan biri olarak da maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip yüksek kalitemizden ödün vermeden ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyatlara sunulmasını sağlayacağız.

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim deneyim ve özelliklere sahip kendini yangın eğitim hizmetlerine adamış özverili ve “Pervane Kardeşler” lı olmaktan gurur duyan ekibimizdir.

DEĞERLERİMİZ
Pervane Kardeşler’ın kurumsal yapısı şirketin başarısı için önemli bir faktördür. Bu yapımım temelinde ”life safety”
terimiyle ifade edilen değerlerimiz yer alır:
• ( Leadership), Liderlik
• ( Integrity), Dürüstlük
• ( Flexibility) Esneklik
• ( Efficiency) Verimlilik
• ( Safety) Güvenlik
• (life Safety),Can Güvenliğiniz bizim için önemlidir.

Pervane Kardeşler
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi