info@2aajans.com 0 412 224 28 22

Avcılar İnşaat

Proje Detayları

Avcılar İnşaat | Hakkında

1997 yılında kurulan Avcılar inşaat  Seranit A.Ş Firmasının ilk bayilerinden olup Diyarbakır`ın ilk yapı ve taahhüt işletmelerindendir. 

17 yıllık tecrübesiyle, kurulduğu günden bugüne kaliteli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Yapı sektöründe çok çeşitliliği kalite, güven, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti ile birleştiren firmamız sizlerin çözüm ortağı olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Seranit A.Ş`nin Granit Dış Cephe Kaplama grubunda  2009 yılından bu yana Ülke birinciliğini korumaktadır. Seranit A.Ş, Serra A.Ş ve SeraPool Porselen A.Ş markalarının Diyarbakır ana bayisidir. Daha çok Seranit Granit Seramik üzerinde yoğunlaşan firma, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, sağlık merkezleri, özel inşaatlar ve resmi dairelerin iç ve dış cephe kaplamalarını başarıyla uygulamaktadır.

Avcılar İnşaat zengin ürün yapısı, müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı, kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

 

Avcılar İnşaat

Diğer Projelerimiz

diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi