info@2aajans.com 0 412 224 28 22

Hazro Kasabı

Proje Detayları

Hazro Kasap, Diyarbakır`ın Yenişehir ilçesinde Şehitlik Semti`nde, 1974 yılında kurulmuştur. Temeli çok eskiye dayandığı gibi "babadan oğula" gelen bir kuruluştur. Onun yarım asırlık engin tecrübesinden, et konusundaki bilgileriden faydalanarak, Hazro Kasap`ı bugünlere taşıdık.

 

 

 

Hazro Kasap, Diyarbakır`ın et ve tavuk sektöründe en güvenilir, müşterilerimizin damak zevklerine uygun, zengin çeşitlerimiz ve kaliteli ürünlerimizi sunarak, uzman ve eğitimli personeli ile modern, hijyenik tesis ve ekipmanızla sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

 

 

 

"Yarım Asırlık Tecrübe" sloganını ilke edinmiş kadromuz olarak et ve tavuk sektöründe görünmekte olan kalitesiz, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri satan ve et üzerinde oynamalar yaparak sahtecilik yapanlar ile sürekli mücadele ettik ve etmeye devam ediyoruz.

 

 

 

1974 yılından bu yana et ve tavuk ürünlerini veteriner kontrolünde, islami koşullara uygun, kapalı ve tarihleri ambalaj üzerinde olarak sizlere sunmaktayız. Etlerimizi Batman, Karlıova ve Erçiş bölgelerinden temin edip, tavuk ürünlerimizi Türkiye`nin bir numarası olan Banvit`ten temin ederek kaliteden hiç bir zaman ödün vermemekteyiz.

 

Et ve Et Ürünlerinde ISO 22000:2005, OHSAS 18001:2007, ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 kalite belgelerine sahibiz.

 

 

 

"Biz hep hizmet verdik, taktiri siz değerli müşterilerimizden bekledik." Sizlerin gönlünde bir yer, bir güven kazandıysak ne mutlu bize...

 

Müşterilerimize daha yakın olmak için Yenişehir ilçesinde HAZRO 1 MERKEZ ŞUBEMİZ ve Bağlar İlçesinde  HAZRO 2 ŞUBEMİZLE hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

 

Neden HAZRO Kasap?

 

Hazro Kasap, eski bir kuruluş olduğundan, alt yapısı sağlam temellere dayanmaktadır.

 

Sağlıklı, kaliteli besi hayvanlarını seçebilien tecrübesi ve deneyimleri ile ürünleri soğuk zinciri kırmadan sizlere ulaştırabilen ve bu ürünleri en iyi işçilik ile sunan, hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermeyen yenilikleri siz değerli müşterilerine farklı bir dünya yaratan bir müessesedir.

 

Profesyonel, dinamik, güleryüzlü ve başarılı kadrosu ile size en iyi hizmeti sunan personelimiz çok kısa zamanda siz değerli müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

 

Et ve tavuk ürünlerimiz islami koşullara uygun olup veteriner hekim kontrolünde uzaman personeller tarafından hijyenik ortamlarda kesilmektedir. Soğuk zincire, araç dezenfektesine dikkat edilerek siz değerli müşerimize ulaşmaktadır.

 

 

BİZİM ETİMİZ HELAL

 

Çünkü sadece kesim öncesi ve sonrasında helal kontrolleri yapılmış etleri sunuyoruz.

 

BİZİM ETİMİZ LEZZETLİ

 

Çünkü etlerimizi Türkiye`nin besicilik için en uygun doğaya sahip Batman, Karlıova ve Erçis`de yetiştirilen hayvanlardan elde ediyoruz

 

BİZİM ETİMİZ SAĞLIKLI

 

Çünkü yetişdirdiğimiz hayvanlar, doğduğu günden sofranıza gelene kadar devamlı veteraner hekimlerin kontrolünde.

 

BİZİM ETİMİZ DOĞAL

 

Çünkü yetişdirdiğimiz tüm hayvanlar sadece doğal ve organik yemler ile besleniyorlar.

 

Hazro Kasabı

Diğer Projelerimiz

diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi